środa, 20 kwietnia 2016

Lookfantastic Box - Kwiecień 2016 / Lookfantastic Box - April 2016

Począwszy od kwietnia zamówiłam roczną subskrypcję boxów Lookfantastic i w związku z tym od dzisiaj, będę co miesiąc, przez najbliższy rok zapraszała Was do zapoznania się z zawartością tych brytyjskich pudełek.

Starting from April I ordered a yearly subscription of Lookfantastic boxes, and because of that from now on, every month in upcoming year I will invite you to familiarize yourself with the content of those British boxes.

Motyw przewodni kwietniowego pudełka to #lfblooms, pudełko jest prześliczne, naprawdę spore i porządne. Na pewno będzie piękną ozdobą na półce.

Leitmotif of April box is #lfblooms. The box is lovely really big and proper. Surely it will be a great decoration on your shelf.
Lookfantastic wcześniej ujawnił, że kwietniowy box będzie pełen kosmetyków naturalnych i, że znajdziemy w nim aż 7 produktów (6 podstawowych i 1 bonusowy).

Earlier, Lookfantastic has revealed that April box will be full of natural cosmetics and that you will find in him 7 products (6 basics and a bonus one).


Rituals – Miracle Hand Scrub
Pierwszym produktem, który znalazłam w kwietniowym boxie jest peeling do dłoni marki Rituals. Miałam już wcześniej peeling do ciała tej firmy i byłam oczarowana jego zapachem. Ten peeling pachnie żeń-szeniem, nakładamy go na suche dłonie, masujemy i spłukujemy. Jestem go bardzo ciekawa, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam peelingu specjalnie przeznaczonego do dłoni.
Cena: 11,50GBP/75ml (62,55zł – w pudełku pełen produkt)

Rituals – Miracle Hand Scrub
First product that I found in April box is hand scrub by Rituals. I already had this company peeling before and I was truly enchanted by his smell. This peeling smells like ginseng, we apply it on dry hands, rub it in and rinse. I'm really interested in it because I have never had peeling just for hands before.
Price: 11,50GBP/75ml (16,50USD)


Elemis – British Botanical Hand and Nail Butter
Kolejny produkt do dłoni, tym razem krem-masełko. Krem ma w składzie wyciąg z kilku różnych kwiatów i dzięki temu nieziemsko pachnie. Po pierwszym użyciu mogę stwierdzić, że ma fajną, nietłustą konsystencję, dobrze się wchłania i świetnie nawilża.
Cena: 3,60GBP/20ml (19,60zł)

Elemis – British Botanical Hand and Nail Butter
Another product for hands, this time we have a cream-butter. In it ingredients it has extracts from differents flowers and thanks to that it smells extraordinary. After first use I can tell that it has cool, not fatty texture, it absorbs good and moistens good.
Price: 3,60GBP/20ml (5,17USD)


Bloom and Blossom – Bath and Shower Gel
Wolny od parabenów, siarczanów oraz sztucznych zapachów. Zawiera ekstrakt z organicznego ogórka oraz witaminę E. Jestem go bardzo ciekawa, uwielbiam wszelkiego rodzaju produkty do kąpieli.
Cena: 3,83GBP/50ml (20,83zł)

Bloom and Blossom – Bath and Shower Gel
Free form parabens, sulfates and synthetic smells. It contains extract form organic cucumber and vitamin E. I'm really interested in it, I love every kind of bathing products.
Price: 3,83GBP/50ml (5,50USD)


Balance Me – Super Toning Body Polish
Kolejnym produktem jest peeling do ciała marki Balance Me. Peeling zawiera łupiny orzechów, które ścierają martwy naskórek oraz ekstrakt z liści jeżyny, która pomaga w produkcji kolagenu. Na pewno go wypróbuję!
Cena: 6GBP/50ml (32,64zł)

Balance Me – Super Toning Body Polish
Next product is body polish by Balance Me. It contains nutshells that help to exfoliate away dead skin cells and also extract from blackberry leaves, that helps in producing collagen. I will try it definitely.
Price: 6GBP/50ml (8,62USD)


Tanworx – Tan Maintainer
Utrwalacz opalenizny, który w składzie ma marchewkę, kokos i olejek z kwiatów słonecznika. Nawilża skórę i sprawia, że opalenizna dłużej utrzymuje się na ciele.
Jest to jedyny produkt, co do którego mam mieszane uczucia i raczej puszczę go dalej w świat. W ogóle się nie opalam, więc jest to dla mnie zbędny produkt.
Cena: 7,50GBP/60ml (40,80zł)

Tanworx – Tan Maintainer
A tan maintainer that has carrot in its ingredients, coco and sunflower oil. It moistens the skin and makes your tan stay longer on your skin. It’s only product that I have mixed fillings for, and I will rather say goodbye to him. I never sunbathe so its needles for me.
Price: 7,50GBP/60ml (10,78USD)


Briogeo – Don’t Despair, Repair! Deep Conditioning Mask
Ta maska do włosów ma w składzie same dobrodziejstwa. Znajdziemy tutaj argan, awokado, dziką różę, olejek ze słodkich migdałów, a także witaminę A, B5, D oraz E. Maskę możemy używać standardowo po umyciu włosów na 5-10 minut oraz do pełnej regeneracji i wtedy zostawiamy ją na włosach (pod czepkiem) na 20 minut.
Już raz ją użyłam, nie wyczułam żadnego zapachu, ale włosy są gładkie i miękkie w dotyku.
Cena: 9USD/29ml (34zł)

Briogeo – Don’t Despair, Repair! Deep Conditioning Mask
This hair mask has in its ingredients only good stuff. We can find Argan, Avocado, Rosehip, Sweet Almond Oils and vitamin A, B5, D and E here. We can use that mask in a regular way after washing your hair for 5-10 minutes to full regeneration and then we leave it on hair (under cap) for 20 minutes. I used it once, haven’t smelled any aroma but my hair are smooth and soft.
Price: 6,26GBP/29ml (9USD)


(bonus) MyVitamins
Pastylki witaminowe do rozpuszczenia w wodzie. Mają w składzie witaminę B1, B2, B6 oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Są bardzo smaczne i mają u mnie ogromny plus za brak w składzie witaminy B12, na którą mam uczulenie.
Cena: nie udało mi się znaleźć

(bonus) MyVitamins
Vitamin pastilles. It has vitamin B1, B2, B6 and extract form green tea. They are very tasty and I give them a big plus for not having B12 in their ingredients list that I am allergic to.
Price: ?

I to już cała zawartość kwietniowego LF Beautyboxa.
Jak Wam się podoba?
Ja muszę przyznać, że jestem oczarowana i bardzo cieszę się, że go zamówiłam. Na 7 produktów, które znalazłam w boxie jestem zadowolona z 6 i to jest świetny wynik!

And that’s everything we have in this April LF Beautybox.
How did you like it?
I have to say, that I'm enchanted and very happy had I ordered it. On 7 products that I found in box I'm happy from 6 of them and that’s a great result.


Wartość wszystkich produktów to 210,42zł (bez MyVitamins), a za boxa płacimy od 11,25 GBP do 15 GBP (wysyłka jest darmowa!), w zależności w jakim wariancie go zamówimy. Ja za swój w przeliczeniu na złotówki zapłaciłam 60zł.
Uważam, że naprawdę warto!

Estimated value of all the products is 39GBP (without MyVitamins) and we pay from 11,25 GBP to 15 GBP (free shipping) depending in which variant we order it. I truly think it is worth it.

Jeśli Wy, tak jak ja, chcecie otrzymywać co miesiąc takie pudełko lub jeśli macie ochotę zamówić je jednorazowo to zapraszam do zakupu do kliknięciu w banner poniżej! :)

If you, just like me, want to receive that box every month or if you like to order it one time, please click the banner below! :)
LookFantastic EU 234x60

18 komentarzy:

 1. Łał! Jestem w szoku :) cudowne produkty i nie wierzę, że wychodzi to około 60 zł :D Świetny box.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi :D jakbyś chciała sobie zamówić to odezwij się na maila to Ci wszystko wytłumaczę :)

   Usuń
 2. Fajny ten boks. Pierwszy raz o nim słyszę! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mogłam Ci o nim powiedzieć :D

   Usuń
 3. Potwierdzam, zamawiam od kilku miesięcy i pudełka są super! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzależniają bardziej niż nasze rodzime boxy :D

   Usuń
 4. No całkiem ciekawy, mnie kuszą od jakiegoś czasu te boxy :) Miłych testów Boxiaro :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ehehe dzięki :D jutro jeszcze wrzucę flb i tak zakończę ten boxowy tydzień :P

   Usuń
 5. Rituals mnie najbardziej ciekawi :) Miałam od nich peeling do ciała i pachniał nieziemsko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz już użyłam tego peelingu, wydaje się bardzo fajny. Może nawet pojawi się jego pełna recenzja ;)

   Usuń
 6. A czy zamawiając roczną subskrypcję zabierają pieniążki jednorazowo czy co miesiąc? I czy można zapłacić paypalem? Z góry dziękuje za odpowiedź;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co miesiąc! :D Podobno można PayPalem i ja też chciałam tak płacić, ale gdy składałam zamówienie nie wyświetliła mi się ta opcja do wyboru, więc zapłaciłam kartą.

   Usuń
  2. O to super, że co miesiąc;) chce zmienić Shiny na look fantastic. Shiny co miesiąc coraz gorzej:( Moja Mama ma subsrykcje birchboxa w Anglii i co chwile ma The Balm i Benefit, a ja biały jeleń:) Dzięki postaram się kliknąć w banerek jak będę zamawiać ;)

   Usuń
  3. O to super, że co miesiąc;) chce zmienić Shiny na look fantastic. Shiny co miesiąc coraz gorzej:( Moja Mama ma subsrykcje birchboxa w Anglii i co chwile ma The Balm i Benefit, a ja biały jeleń:) Dzięki postaram się kliknąć w banerek jak będę zamawiać ;)

   Usuń
  4. No to nawet nie ma co się zastanawiać! Shiny schodzi na psy :( A tutaj jednak są dużo fajniejsze marki. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś pamiętała :)

   Usuń

Zostaw po sobie ślad! :) Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! :)